18257_1_standard_quality_control_concept_s
Страхування

З метою створення найбільш гнучких умов страхування та розширення асортименту страхових пропозицій для наших поважних клієнтів, ми пропонуємо вас розглянути умови страхових компаній - партнерів:

19451_1_upsk_office_gr_vers1
UPSK

Страхова компанія UPSK створена в 1992 році і за 31 рік бездоганної роботи стала однією з провідних страхових компаній України.

UPSK представлена на всій території України.

Сьогодні СК UPSK це лідер страхового ринку України, що надає широкий спектр страхових послуг та пропонує для своїх клієнтів 21 вид добровільного та 39 видів обов'язкового страхування на вигідних умовах.

Розроблення та впровадження страхових продуктів дозволяють компанії UPSK виходити на нові ринки й принципово новий рівень розвитку у сфері обслуговування клієнтів. 

19457_1_tas_strahova_grupa_3
ТАС

Страхова група «ТАС» працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття, зарекомендувавши себе за цей час надійним страховиком для понад 1 мільйона своїх клієнтів, що гідно виконує свої зобов’язання перед ними.

Впродовж багатьох років СГ «ТАС» утримує провідні позиції на ринку як за кількістю укладених договорів страхування, так і за обсягом виплачених за ними відшкодувань.

19453_1_arx_com_ua_1
ARX

У 1994 році почала свою історію страхова компанія ВЕСКО, у 2000 - Український Страховий Альянс. Компанії створили цивілізований страховий бізнес в Україні. У 2007 році французька група AXA придбала обидві компанії, оцінивши їх європейський рівень та потенціал. Так з'явився найбільший ринковий гравець - AXA Страхування. Компанія вже 28 років працює на ринку України, 11 з яких під брендом АХА, демонструючи стабільне зростання, яскраві інновації та реальний приклад покращення клієнтського досвіду.

У 2019 прийшов новий інвестор — канадський страховий холдинг Fairfax Financial Holdings, присутній у 40 країнах світу. Fairfax — потужний міжнародний страховий та перестрахувальний холдинг, який продовжує стрімко нарощувати свою присутність у найбільш потенційно привабливих країнах. У складі Fairfax свою наступну сторінку бізнес-біографії відкриває лідер українського ринку — страхова компанія ARX.

19455_1_8_1
INGO

Страхова компанія INGO - понад 25 років успішних проектів та досвіду

19456_1_vuso1_1
VUSO

VUSO – страхова компанія, яка піклується про своїх клієнтів та розуміє їхні потреби.

!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля
function add_icon() { // var tel_num=$('.header__mobile-phones-item').text().replace(/\s/g,'').replace(/[^+^\d]/g,''); // console.log('tel_num: `' + tel_num + '`'); $('body').append('
'); } $(document).ready(function() { setTimeout(300,add_icon); });