RAV4

Загальний огляд Фотодобірка Особливості Комплектації та ціни
Характеристики Аксесуари Додатково

RAV4

Перший  у  своєму  класі

БензинГібрид

Споживання
пального
від

5,7

л/100 км

Максимальна
потужність
до

180

к. с.

Споживання
пального
від

5,5

л/100 км

Максимальна
потужність
до

197

к. с.

Показати офіційне попередження
Наведені дані є найвищими або найнижчими у пропонованій моторній гамі та не обов’язково характерні для певної конфігурації автомобіля. Дані про споживання пального наведено для змішаного циклу.
Закрити
 

RAV4. Змініть свій світогляд, відкрийте нові горизонти!

Оновлений RAV4 може бути вкомплектовано найпередовішими зразками техніки, що істотно спрощують життя, починаючи з обігріву всієї поверхні лобового скла і закінчуючи системою панорамного огляду (PVM). Цей автомобіль подарує вам чимало нових вражень!

Фотодобірка 

 
Перейти до конфігуратора цієї моделі Завантажити брошуру
Створіть свою власну модель RAV4

Головні ознаки 

Завжди у центрі уваги

Переглянути відео

Понад 20 років RAV4, що свого часу започаткував клас кросоверів C-класу, несе в собі дух пригод. Оновлений RAV4, зокрема завдяки своєму елегантному оформленню та впевненій статурі, запрошує в путь, як у місті, так і за його межами!

Побачте невидиме, зробіть неможливе!

Переглянути відео

Вперше на автомобілі Toyota може бути передбачено систему панорамного огляду (PVM), у якій сигнали, що надходять з чотирьох відеокамер, створюють вражаючу тривимірну панораму простору навколо RAV4.

untitled_2_01 

Один автомобіль, нескінченні мрії!

Переглянути відео

Куди б життя не закинуло Вас та Ваш RAV4, оригінальні аксесуари Toyota зроблять подорож іще приємнішою. З оригінальними аксесуарами Toyota Ви можете бути тим, ким забажаєте, та наповнювати незабутніми враженнями кожну мить свого перебування за кермом.


Додаткові причини не зупинятися

Переглянути відео

Коли стан дорожнього покриття погіршується або відбувається вписування у поворот на більш високій швидкості, на допомогу прийдуть система комплексного керування динамікою (IDDS) та повний привод.

Особливості

 

Бензинова модель

Двигуни

Двигуни

2,0 л Dual-VVT-i
(146 к. с.)

Детальніше
Закрити

2,0 л Dual-VVT-i (146 к. с.)

2,0-літровий чотирициліндровий бензиновий двигун з системою зміни фаз газорозподілу Dual VVT-i розвиває максимальну потужність у 146 к. с. при 6200 об./хв та максимальний крутний момент у 187 Н·м при 3700-3900 об./хв. Механізм Dual VVT-i регулює час відкривання-закривання клапанів, завдяки чому забезпечується краще згоряння пального і, як наслідок, його менше споживається.

2,5 л Dual VVT-i
(180 к. с.)

Детальніше
Закрити

2,5 л Dual VVT-i (180 к. с.)

Потужний 2,5-літровий чотирициліндровий бензиновий двигун з системою зміни фаз газорозподілу Dual VVT-i розвиває максимальну потужність у 180 к. с. при 6000 об./хв та максимальний крутний момент у 233 Н·м при 4100 об./хв. Механізм Dual VVT-i регулює час відкривання-закривання клапанів та висоту їхнього підняття, завдяки чому забезпечується краще згоряння пального і, як наслідок, його менше споживається.

2,2 л D-4D
(150 к. с.)

Детальніше
Закрити

2,2 л D-4D (150 к. с.)


Потужний 2,2-літровий чотирициліндровий дизельний двигун серії D-4D з паливною системою високого тиску (Common Rail) з механізмом прямого впорскування забезпечує ефективне згоряння пального та має чималий запас крутного моменту для динамічної їзди. У камеру згоряння пальне подається під високим тиском, завдяки чому вдалося досягти неабияких характеристик ощадливого споживання пального та забезпечити чудові враження під час перебування за кермом.

2,2 л CAT
(150 к. с.)

Детальніше
Закрити

2,2 л D-4D (150 к. с.)

Для 2,2-літрового дизельного двигуна серії D-CAT передбачено шестишвидкісню автоматичну коробку передач, що разом забезпечують неабияке поєднання потужності та крутного моменту. У цьому двигунові застосовано фірмову технологію D-CAT (від англ. Diesel-Clean Advanced Technology). Це напрочуд ефективна система очищення відпрацьованих газів від підвішених часток та оксидів азоту, що не потребує спеціального догляду.

Варіатор Multidrive S

Детальніше
Закрити
Варіатор Multidrive S

Варіатор ще називають безступеневою коробкою передач. У такій конструкції поєднано плавність перемикання передач, притаманну автоматичним КПП, та ощадливе споживання пального, яке характерне для механічних КПП. Завдяки узгодженій зміні діаметрів шківів у залежності від режимів роботи двигуна коробка Multidrive S забезпечує напрочуд ощадливе споживання пального. Крім того, вона має окремий «спортивний» режим. За бажанням, ви зможете перемикати 7 «віртуальних» передач за допомогою важеля КПП або перемикачів передач, розташованих за кермом.

6-ступ. мех.

Детальніше
Закрити
6-ступ. мех.

Механічні коробки передач компанії «Тойота» відрізняються точним і водночас плавним перемиканням передач. Під час їзди можна з легкістю зменшити споживання пального, але якщо треба швидко прискоритися, то в запасі у вас буде достатня потужність. Наслідок: якнайкращі враження від контролю над автомобілем під час їзди.

6-ступ. автомат.

Детальніше
Закрити
6-ступ. автомат.

Автоматичні коробки передач компанії «Тойота» забезпечують плавну їзду, що не вимагає зайвих зусиль від водія. Зміни передач відбуваються швидко в залежності від умов руху. Крім того, задіявши додатковий режим ручного перемикання передач, ви зможете повністю контролювати автомобіль. Автоматичні КПП спроектовані таким чином, щоб забезпечити якнайкращі характеристики динаміки водночас з ощадливим споживанням пального.
 
Екстер’єр

Екстер’єр

18-дюймові блискучі легкосплавні колісні диски з 10 подвійними спицями

Хромована окантовка гнізд передніх протитуманних фар

Світлодіодні передні габаритні вогні


Світлодіодні задні габаритні вогніТоноване скло у вікнах задніх дверей


Антена, що нагадує плавник акули, на даху


Датчик освітлення

Детальніше
Закрити

Датчик освітлення

Датчик відслідковує зміни інтенсивності освітлення та автоматично вмикає або вимикає фари у разі його зміни.Транспондерна система відкривання дверей та пуску двигуна

Детальніше
Закрити

Транспондерна система відкривання дверей та пуску двигуна

Замість звичайного ключа у транспондерній системі відкривання дверей та пуску двигуна використовується радіопередавач, що дозволяє вам відкривати двері, потягнувши за ручку, та замикати їх, натиснувши на кнопку. Для того, щоб запустити або зупинити двигун, достатньо натиснути кнопку «Пуск—Стоп» на панелі приладів. Вам лише потрібно мати ключ із собою в кишені чи сумочці.


Срібляста накладка у нижній частині переднього бампера


Срібляста накладка у нижній частині заднього бампера

 
 
Інтер’єр

Інтер’єрТриспицеве кермо, оздоблене особливо м’якою шкірою «наппа»

Кнопка пуску двигунаПідігрів керма


 

Дзеркало зворотного огляду з електрохромовим покриттям (автоматичне затемнення)


Двозонний клімат-контроль

Детальніше
Закрити

Двозонний клімат-контроль

Система мікроклімату в автоматичному режимі підтримує задану температуру у салоні. Залежно від температури за вікном у салоні задіюється кондиціонер повітря або обігрівач салону.  Двозональна система дозволяє встановлювати індивідуальні температурні режими для водія та переднього пасажира.

 

Підігрів передніх сидінь

Система Easy Flat: спинки задніх сидінь можна складати на 100 %, 60 % або 40 %
 

Багаторежимний кольоровий дисплей з діагоналлю 10,7 см у комбінації приладів


Інформаційно-розважальна система Toyota Touch 2

Детальніше
Закрити

Інформаційно-розважальна система Toyota Touch 2

Бортова інформаційно-розважальна система Toyota Touch® 2 має кольоровий сенсорний екран з діагоналлю 17,8 см (7 дюймів), аудіосистему з 6 гучномовцями, до якої можна під’єднувати портативні пристрої за допомогою 3,5-мм розніму та USB-порту. На екран системи виводиться сигнал з відеокамери зворотного огляду під час здавання назад.

   
Безпека

Безпека


Прожекторні бісвітлодіодні фари (лінзи)

 


Система моніторінгу «сліпих» зон (BSM)


Система допомоги при спусканні з гори (DAC)

Детальніше
Закрити

Система допомоги при спусканні з гори (DAC)

Під час спускання з гори на пересіченій місцевості система DAC задіює гальма на окремих колесах, щоб стабілізувати положення автомобіля та утримувати швидкість руху на рівні 5-7 км/год. Вона працює що на першій, так і на задній передачі, та не вимагає педалізування від водія.

 

 

Система попередження про поперечний рух ззаду під час виїзду з парковки заднім ходом (RCTA)

7 подушок безпеки

Детальніше
Закрити

7 подушок безпеки

Ця модель вкомплектована сімома подушками безпеки. Серед них подушка безпеки для захисту колін водія, подушки безпеки для водія та переднього пасажира, бічні подушки безпеки на передніх сидіннях та бічні щитові подушки безпеки, що розкриваються на всю довжину салону.

Система панорамного огляду (PVM)

   
 

Гібридна модель

Двигуни

Двигуни

2,5 л Hybrid VVT-i
(197 к.с.)

Детальніше
Закрити

2,5 л Hybrid VVT-i (197 к.с.)

Потужний 2,5 літровий чотирициліндровий шістнадцяти клапанний гібрийдний двигун з максимальною потужність 197к.с.

Варіатор e-CVT
з електронним керуванням


   
Екстер’єр

Екстер’єр

 17-дюймові легкосплавні колісні диски з п’ятьма подвійними спицями

18-дюймові блискучі легкосплавні колісні диски з 10 подвійними спицями

Хромована окантовка гнізд передніх протитуманних фар

Світлодіодні передні габаритні вогні


Світлодіодні задні габаритні вогні

Задній інтегрований спойлерТоноване скло у вікнах задніх дверейАнтена, що нагадує плавник акули, на даху

Датчик дощу

Детальніше
Закрити

Датчик дощу

Датчик дощу автоматично задіює склоочисники на лобовому склі, щойно перші краплі дощу впадуть на нього. Режим роботи склоочисників залежатиме від інтенсивності опадів.

 

Датчик освітлення

Детальніше
Закрити

Датчик освітлення

Датчик відслідковує зміни інтенсивності освітлення та автоматично вмикає або вимикає фари у разі його зміни.


Транспондерна система відкривання дверей та пуску двигуна

Детальніше
Закрити

Транспондерна система відкривання дверей та пуску двигуна

Замість звичайного ключа у транспондерній системі відкривання дверей та пуску двигуна використовується радіопередавач, що дозволяє вам відкривати двері, потягнувши за ручку, та замикати їх, натиснувши на кнопку. Для того, щоб запустити або зупинити двигун, достатньо натиснути кнопку «Пуск—Стоп» на панелі приладів. Вам лише потрібно мати ключ із собою в кишені чи сумочці.

Система безконтактного керування дверима багажного відділення

 
Інтер’єр

Інтер’єрТриспицеве кермо, оздоблене особливо м’якою шкірою «наппа»

Центральний підлокітник, оздоблений комбінованою шкірою

Кнопка пуску двигунаПідігрів керма


Дзеркало зворотного огляду з електрохромовим покриттям (автоматичне затемнення)

 

Двозонний клімат-контроль

Детальніше
Закрити

Двозонний клімат-контроль

Система мікроклімату в автоматичному режимі підтримує задану температуру у салоні. Залежно від температури за вікном у салоні задіюється кондиціонер повітря або обігрівач салону. 

Двозональна система дозволяє встановлювати індивідуальні температурні режими для водія та переднього пасажира.

 

 

Підігрів передніх сидінь

Система Easy Flat: спинки задніх сидінь можна складати на 100 %, 60 % або 40 %

Багаторежимний кольоровий дисплей з діагоналлю 10,7 см у комбінації приладів


Інформаційно-розважальна система Toyota Touch 2

Детальніше
Закрити

Інформаційно-розважальна система Toyota Touch 2

Бортова інформаційно-розважальна система Toyota Touch® 2 має кольоровий сенсорний екран з діагоналлю 17,8 см (7 дюймів), аудіосистему з 6 гучномовцями, до якої можна під’єднувати портативні пристрої за допомогою 3,5-мм розніму та USB-порту. На екран системи виводиться сигнал з відеокамери зворотного огляду під час здавання назад.

 3,5-мм рознім

USB-порт

Безпека

БезпекаСвітлодіодні стоп-сигнали

Прожекторні бісвітлодіодні фари (лінзи)

Передні протитуманні фари

Світлодіодні денні ходові вогні

Система моніторінгу «сліпих» зон (BSM)

Система допомоги при рушанні під гору (HAC)

Детальніше
Закрити

Система допомоги при рушанні під гору (HAC)

Система допомоги при рушанні в гору (HAC) допомагає запобігти скочуванню автомобіля вниз по схилу шляхом створення додаткового гідравлічного тиску в гальмівних механізмах в момент, коли ви переносите ногу з педалі гальма на педаль акселератора. Гальма будуть утримувати автомобіль протягом двох секунд, що дозволить вам безпечно рушити. Система активується шляхом більш сильного натискання на педаль гальма після зупинки при включеній для руху вперед передачі.

 

Система, що попереджає про низький тиск у шинах (TPWS)

Система попередження про поперечний рух ззаду під час виїзду з парковки заднім ходом (RCTA)

Система панорамного огляду (PVM)

7 подушок безпеки

   

 

Перейти до конфігуратора цієї моделі
Що ви виберете?
toyota_rav4_2015_conventional_cta_features_tcm_3046_590216
 

Варіанти комплектацій та цін - RAV4*

Comfort

 • 17-дюймові сріблясто-чорні сталеві колісні диски з п’ятиспицевими ковпаками
 • Задній інтегрований спойлер
 • Антена, що нагадує плавник акули, на даху
 • Антиблокувальна гальмівна система (ABS) з електронною системою розподілу гальмівних сил (EBD)
 • Світлодіодні стоп-сигнали
 • Передні протитуманні фари
 • Світлодіодні денні ходові вогні
 • Система курсової стійкості, що задіює електропідсилювач керма (VSC+)
 • Система курсової стійкості автомобіля (VSC) — лише для 2WD
 • Радіоприймач, програвач компакт-дисків, записаних у форматах WMA та mp3
 • 3,5-мм рознім
 • USB-порт
 • Система гучного зв’язку по каналу Bluetooth
 • Чорне оформлення передньої панелі
 • 7 подушок безпеки
Подивитися склад обладнання у комплектації   Конфігуратор Прайс-лист (PDF)

Live

 
 • 17-дюймові легкосплавні колісні диски з п’ятьма подвійними спицями
 • Задній інтегрований спойлер
 • Антена, що нагадує плавник акули, на даху
 • Датчик дощу
 • Датчик освітлення
 • Антиблокувальна гальмівна система (ABS) з електронною системою розподілу гальмівних сил (EBD)
 • Світлодіодні стоп-сигнали
 • Передні протитуманні фари
 • Світлодіодні денні ходові вогні
 • Система курсової стійкості, що задіює електропідсилювач керма (VSC+)
 • Система курсової стійкості автомобіля (VSC) — лише для 2WD
 • Інформаційно-розважальна система Toyota Touch 2
 • 6 гучномовців
 • 3,5-мм рознім
 • USB-порт
 • Система гучного зв’язку по каналу Bluetooth
 • Оздоблення передньої панелі комбінованою шкірою
 • 7 подушок безпеки
Подивитися склад обладнання у комплектації   Конфігуратор Прайс-лист (PDF)

Style

 • 18-дюймові чорні легкосплавні колісні диски з п’ятьма подвійними спицями
 • Світлодіодні передні габаритні вогні
 • Задній інтегрований спойлер
 • Антена, що нагадує плавник акули, на даху
 • Датчик дощу
 • Датчик освітлення
 • Антиблокувальна гальмівна система (ABS) з електронною системою розподілу гальмівних сил (EBD)
 • Світлодіодні стоп-сигнали
 • Передні протитуманні фари
 • Світлодіодні денні ходові вогні
 • Система курсової стійкості, що задіює електропідсилювач керма (VSC+)
 • Інформаційно-розважальна система Toyota Touch 2
 • 6 гучномовців
 • 3,5-мм рознім
 • USB-порт
 • Система гучного зв’язку по каналу Bluetooth
 • Оздоблення передньої панелі комбінованою шкірою та штучною замшею
 • Чорна оббивка стелі у салоні
 • Підігрів керма
 • Електропривод регулювання положення водійського сидіння за 8 напрямками
 • Обігрів лобового скла (всієї поверхні) з автотаймером
 • 7 подушок безпеки
Подивитися склад обладнання у комплектації   Конфігуратор Прайс-лист (PDF)

Lounge

 • 17-дюймові легкосплавні колісні диски з п’ятьма подвійними спицями
 • Світлодіодні передні габаритні вогні
 • Задній інтегрований спойлер
 • Тоноване скло у вікнах задніх дверей
 • Антена, що нагадує плавник акули, на даху
 • Датчик дощу
 • Датчик освітлення
 • Транспондерна система відкривання дверей та пуску двигуна
 • Антиблокувальна гальмівна система (ABS) з електронною системою розподілу гальмівних сил (EBD)
 • Світлодіодні стоп-сигнали
 • Передні протитуманні фари
 • Світлодіодні денні ходові вогні
 • Система курсової стійкості, що задіює електропідсилювач керма (VSC+)
 • Інформаційно-розважальна система Toyota Touch 2
 • 6 гучномовців
 • 3,5-мм рознім
 • USB-порт
 • Система гучного зв’язку по каналу Bluetooth
 • Оздоблення передньої панелі комбінованою шкірою
 • Кнопка пуску двигуна
 • Підігрів керма
 • Електропривод регулювання положення водійського сидіння за 8 напрямками
 • Обігрів лобового скла (всієї поверхні) з автотаймером
 • 7 подушок безпеки
Подивитися склад обладнання у комплектації   Конфігуратор Прайс-лист (PDF)

Premium 

 • 18-дюймові блискучі легкосплавні колісні диски з 10 подвійними спицями
 • Світлодіодні передні габаритні вогні
 • Задній інтегрований спойлер
 • Тоноване скло у вікнах задніх дверей
 • Антена, що нагадує плавник акули, на даху
 • Датчик дощу
 • Датчик освітлення
 • Транспондерна система відкривання дверей та пуску двигуна
 • Антиблокувальна гальмівна система (ABS) з електронною системою розподілу гальмівних сил (EBD)
 • Світлодіодні стоп-сигнали
 • Передні протитуманні фари
 • Світлодіодні денні ходові вогні
 • Система курсової стійкості, що задіює електропідсилювач керма (VSC+)
 • Інформаційно-розважальна система Toyota Touch 2
 • 6 гучномовців
 • 3,5-мм рознім
 • USB-порт
 • Система гучного зв’язку по каналу Bluetooth
 • Оздоблення передньої панелі комбінованою шкірою
 • Кнопка пуску двигуна
 • Підігрів керма
 • Електропривод регулювання положення водійського сидіння за 8 напрямками
 • Обігрів лобового скла (всієї поверхні) з автотаймером
 • 7 подушок безпеки
 • Система панорамного огляду (PVM)
Подивитися склад обладнання у комплектації   Конфігуратор Прайс-лист (PDF)

Drive Гібрид

 • 17-дюймові легкосплавні колісні диски з п’ятьма подвійними спицями
 • Світлодіодні передні габаритні вогні
 • Задній інтегрований спойлер
 • Антена, що нагадує плавник акули, на даху
 • Датчик дощу
 • Датчик освітлення
 • Антиблокувальна гальмівна система (ABS) з електронною системою розподілу гальмівних сил (EBD)
 • Світлодіодні стоп-сигнали
 • Автоматичний коректор кута нахилу світлового променя фар
 • Передні протитуманні фари
 • Світлодіодні денні ходові вогні
 • Інформаційно-розважальна система Toyota Touch 2
 • 6 гучномовців
 • 3,5-мм рознім
 • USB-порт
 • Система гучного зв’язку по каналу Bluetooth
 • Оздоблення передньої панелі комбінованою шкірою
 • Кнопка пуску двигуна
 • 7 подушок безпеки
Подивитися склад обладнання у комплектації   Конфігуратор Прайс-лист (PDF)

Dynamic Гібрид

 • 18-дюймові чорні легкосплавні колісні диски з п’ятьма подвійними спицями
 • Світлодіодні передні габаритні вогні
 • Задній інтегрований спойлер
 • Антена, що нагадує плавник акули, на даху
 • Датчик дощу
 • Датчик освітлення
 • Антиблокувальна гальмівна система (ABS) з електронною системою розподілу гальмівних сил (EBD)
 • Світлодіодні стоп-сигнали
 • Передні протитуманні фари
 • Світлодіодні денні ходові вогні
 • Інформаційно-розважальна система Toyota Touch 2
 • 6 гучномовців
 • 3,5-мм рознім
 • USB-порт
 • Система гучного зв’язку по каналу Bluetooth
 • Оздоблення передньої панелі комбінованою шкірою та штучною замшею
 • Чорна оббивка стелі у салоні
 • Кнопка пуску двигуна
 • Підігрів керма
 • Електропривод регулювання положення водійського сидіння за 8 напрямками
 • Обігрів лобового скла (всієї поверхні) з автотаймером
 • 7 подушок безпеки
Подивитися склад обладнання у комплектації   Конфігуратор Прайс-лист (PDF)

Passion Гібрид

 • 18-дюймові блискучі легкосплавні колісні диски з 10 подвійними спицями
 • Світлодіодні передні габаритні вогні
 • Задній інтегрований спойлер
 • Тоноване скло у вікнах задніх дверей
 • Антена, що нагадує плавник акули, на даху
 • Датчик дощу
 • Датчик освітлення
 • Транспондерна система відкривання дверей та пуску двигуна
 • Система безконтактного керування дверима багажного відділення
 • Антиблокувальна гальмівна система (ABS) з електронною системою розподілу гальмівних сил (EBD)
 • Світлодіодні стоп-сигнали
 • Передні протитуманні фари
 • Світлодіодні денні ходові вогні
 • Система панорамного огляду (PVM)
 • Інформаційно-розважальна система Toyota Touch 2
 • 6 гучномовців
 • 3,5-мм рознім
 • USB-порт
 • Система гучного зв’язку по каналу Bluetooth
 • Оздоблення передньої панелі комбінованою шкірою
 • Кнопка пуску двигуна
 • Підігрів керма
 • Електропривод регулювання положення водійського сидіння за 8 напрямками
 • Обігрів лобового скла (всієї поверхні) з автотаймером
 • 7 подушок безпеки
Подивитися склад обладнання у комплектації   Конфігуратор Прайс-лист (PDF)

* – зазначені в цьому матеріалі назви комплектацій є суто умовними та використовуються виключно заради зручності в розподілі наборів параметрів автомобіля.
Такі назви можуть відрізнятися або бути відсутніми в інших документах або матеріалах, які стосуються автомобіля, що жодним чином не впливає на повноту, точність чи достовірність поданої інформації.


Технічні характеристики

2,0 л Dual-VVT-i (146 к. с.)
6-ступ. мех. 2WD

 
Порівняти
Змішаний цикл7,7
Вміст вуглекислого газу у відпрацьованих газах (змішаний цикл)
179
 

2,0 л Dual-VVT-i (146 к. с.)
6-ступ. мех. 4WD

 
Порівняти
Змішаний цикл8,1
Вміст вуглекислого газу у відпрацьованих газах (змішаний цикл)
188
 

2,0 л Dual VVT-i (146 к. с.)
Варіатор Multidrive S 2WD

 

Порівняти

Змішаний цикл7,4
Вміст вуглекислого газу у відпрацьованих газах (змішаний цикл)173

2,0 л Dual VVT-i (146 к. с.)
Варіатор Multidrive S 4WD

 
Порівняти
Змішаний цикл7,6
Вміст вуглекислого газу у відпрацьованих газах (змішаний цикл)
176
 

2,5 л Dual VVT-i (180 к. с.)
6-ступ. автомат. 4WD

 
Порівняти
Змішаний цикл8,5
Вміст вуглекислого газу у відпрацьованих газах (змішаний цикл)
198
 

2,2 л D-4D (150 к. с.)
6-ступ. мех. 4WD

 
Порівняти
Змішаний цикл5,7
Вміст вуглекислого газу у відпрацьованих газах (змішаний цикл)
149

2,2 л D-4D-CAT (150 к. с.)
6-ступ. автомат. 4WD

 
Порівняти
Змішаний цикл6,7
Вміст вуглекислого газу у відпрацьованих газах (змішаний цикл)
176
 

2,5 л Hybrid VVT-i (197 к.с.)
Варіатор e-CVT з електронним керуванням 2WD

 
Порівняти
Змішаний цикл5,5
Вміст вуглекислого газу у відпрацьованих газах (змішаний цикл)
128
 

2,5 л Hybrid VVT-i (197 к.с.)
Варіатор e-CVT з електронним керуванням AWD

 
Порівняти
Змішаний цикл5,7
Вміст вуглекислого газу у відпрацьованих газах (змішаний цикл)
132

 Порівняти вибрані силові агрегатиПерейти до конфігуратора цієї моделі Завантажити брошуру
Порівняти обрані моделі
toyota_rav4_2013_cta_equipment_tcm_3046_55569

 Аксесуари


Екстер’єр

Екстер’єр

17-дюймові легкосплавні диски (колір антрацит, з механічно обробленою поверхнею)

Детальніше
Закрити

17-дюймові легкосплавні диски (колір антрацит, з механічно обробленою поверхнею)

 

PW4570R000MG

17-дюймові сталеві диски (для зими)

Детальніше
Закрити

17-дюймові сталеві диски (для зими)

 

PZ419X0693ZA

18-дюймові легкосплавні диски серії Pitlane II (колір антрацит)

Детальніше
Закрити

18-дюймові легкосплавні диски серії Pitlane II (колір антрацит)

 

PZ406X0679ZG

18-дюймові легкосплавні диски серії Pitlane II (колір антрацит, з механічно обробленою поверхнею)

Детальніше
Закрити

18-дюймові легкосплавні диски серії Pitlane II (колір антрацит, з механічно обробленою поверхнею)

 

PZ406X0679ZS

18-дюймові легкосплавні диски серії Pitlane II (колір чорний, з матовою поверхнею)

Детальніше
Закрити

18-дюймові легкосплавні диски серії Pitlane II (колір чорний, з матовою поверхнею)

 

PZ406X0679BM

18-дюймові легкосплавні диски серії Pitlane II (срібного кольору)

Детальніше
Закрити

18-дюймові легкосплавні диски серії Pitlane II (срібного кольору)

 

PZ406X0679ZF

17-дюймові легкосплавні диски серії Poseidon (колір антрацит, з механічно обробленою поверхнею)

Детальніше
Закрити

17-дюймові легкосплавні диски серії Poseidon (колір антрацит, з механічно обробленою поверхнею)

Ваш вибір на користь легкосплавних дисків Toyota додасть вашому RAV4 оригінальності та індивідуальності.

PZ49M-X0670-ZS

Багажний бокс (об`єм 410 л.) сріблястого кольору

Детальніше
Закрити

Багажний бокс (об`єм 410 л.) сріблястого кольору

 

PW30800000

Багажний бокс (об`єм 460 л.)

Детальніше
Закрити

Багажний бокс (об`єм 460 л.)

 

PZ41B0063300

Багажний бокс (об`єм 460 л.), сірого кольору

Детальніше
Закрити

Багажний бокс (об`єм 460 л.), сірого кольору

 

PZ41B0063400

Кріплення велосипеда на фаркоп

Детальніше
Закрити

Кріплення велосипеда на фаркоп

 

PZ41B0050000

Кріплення велосипеда на фаркоп з можливістю складання

Детальніше
Закрити

Кріплення велосипеда на фаркоп з можливістю складання

 

PW96202001

Кріплення для велосипеда на дах

Детальніше
Закрити

Кріплення для велосипеда на дах

 

PZ4030063200

Кріплення для лиж та сноуборду (4 пари лиж чи 2 сноуборди)

Детальніше
Закрити

Кріплення для лиж та сноуборду (4 пари лиж чи 2 сноуборди)

 

PZ4030063000

Кріплення для лиж та сноуборду, 6 пар лиж

Детальніше
Закрити

Кріплення для лиж та сноуборду, 6 пар лиж

 

PZ4030063600

Поперечини даху

Детальніше
Закрити

Поперечини даху

 

PZ41BX562000

Рейлінги даху

Детальніше
Закрити

Рейлінги даху

 

6340142080

Фаркоп з`ємний вертикальний

Детальніше
Закрити

Фаркоп з`ємний вертикальний

 

PW9600R002

Фаркоп з`ємний, горизонтальний

Детальніше
Закрити

Фаркоп з`ємний, горизонтальний

 

PW9600R001

Фаркоп фіксований

Детальніше
Закрити

Фаркоп фіксований

 

PW9600R000

Бокові підніжки

Детальніше
Закрити

Бокові підніжки

 

PW3880R000

Декоративна накладка кришки багажника

Детальніше
Закрити

Декоративна накладка кришки багажника

 

PW4050R00024

Декоративна накладка переднього бампера

Детальніше
Закрити

Декоративна накладка переднього бампера

 

PW4170R00024

Комплект декоративних наклейок кузова, колір - карбоновий

Детальніше
Закрити

Комплект декоративних наклейок кузова, колір - карбоновий

 

PW18A0R002

Комплект декоративних наклейок кузова, колір - сріблястий

Детальніше
Закрити

Комплект декоративних наклейок кузова, колір - сріблястий

 

PW18A0R001

Комплект декоративних наклейок кузова, колір - чорний

Детальніше
Закрити

Комплект декоративних наклейок кузова, колір - чорний

 

PW18A0R000

Молдинги дверей, хромовані

Детальніше
Закрити

Молдинги дверей, хромовані

 

PW1560R00024

Накладки дзеркал, колір - карбоновий

Детальніше
Закрити

Накладки дзеркал, колір - карбоновий

 

PW4030R000

Бризковики

Детальніше
Закрити

Бризковики

 

PW3890R000

Дефлектор капота

Детальніше
Закрити

Дефлектор капота

 

PW4210R000

Захисна накладка заднього бампера, нержавіюча сталь

Детальніше
Закрити

Захисна накладка заднього бампера, нержавіюча сталь

 

PW1780R000

Захисна накладка заднього бампера, чорна

Детальніше
Закрити

Захисна накладка заднього бампера, чорна

 

PW1780R002

Захисна плівка заднього бампера, прозора

Детальніше
Закрити

Захисна плівка заднього бампера, прозора

 

PW1780R001

Захисна плівка заднього бампера, чорна

Детальніше
Закрити

Захисна плівка заднього бампера, чорна

 

PW1780R003C0

Захисна плівка під ручки дверей

Детальніше
Закрити

Захисна плівка під ручки дверей

 

PZ438B018200

Захисні накладки переднього та заднього бампера

Детальніше
Закрити

Захисні накладки переднього та заднього бампера

 

PW1770R000

Дефлектор вікон

Детальніше
Закрити

Дефлектор вікон

 

PW1620R000

Кнопка відключення задніх датчиків паркувальнії системи

Детальніше
Закрити

Кнопка відключення задніх датчиків паркувальнії системи

 

PW50100560

Секретні гайки

Детальніше
Закрити

Секретні гайки

 

PZ4139968300

Система допомоги при паркуванні, задня

Детальніше
Закрити

Система допомоги при паркуванні, задня

 

PW5010R000

Система допомоги при паркуванні, передня

Детальніше
Закрити

Система допомоги при паркуванні, передня

 

PW5010R100

Інтер’єр

Інтер'єр

Toyota Hotspot

Детальніше
Закрити
Toyota Hotspot

 

 

PZ41CX0270A0

Аудіосистема Toyota Touch

Детальніше
Закрити
Аудіосистема Toyota Touch

 

 

PZ4730021300

Док-станцйія універсального тримача планшета

Детальніше
Закрити
Док-станцйія універсального тримача планшета

 

 

PZ017-00007-BK

Кріплення розважальної системи Toyota для задніх пасажирів (2шт. з живленням)

Детальніше
Закрити
Кріплення розважальної системи Toyota для задніх пасажирів (2шт. з живленням)

 

 

PZ462X220000

Модульна розважальна система для задніх пасажирів

Детальніше
Закрити
Модульна розважальна система для задніх пасажирів

 

Неабияке задоволення та простота використання. За допомогою окремої модульної розважальної системи пасажири на задніх сидіннях вашого автомобіля зможуть дивитися кінофільми, переглядати фотографії, грати в ігри або слухати музику. Система має кольоровий екран з діагоналлю 17,8 см, стереофонічне звуковідтворення та пульт дистанційного керування, за допомогою якою діти зможуть керувати системою, не послаблюючи ремені безпеки на своїх місцях. Для вашої зручності пристрій можна зняти з док-станції, коли ним ніхто не користується, і сховати, або взяти з собою додому (потрібен окремий блок живлення).

PZ462-00207-00

Модульна розважальна система для задніх пасажирів — кріплення для iPad з живленням від USB

Детальніше
Закрити
Модульна розважальна система для задніх пасажирів — кріплення для iPad з живленням від USB

 

Встановлюється безпосередньо у док-станцію, щоб забезпечити надійне утримання планшета iPad, який використовують задні пасажири. Цей тримач обладнано рознімом USB для живлення планшета.

До набору входить один тримач.

PZ462-00208-00

Одинарна док-станція з розеткою живлення

Детальніше
Закрити
Одинарна док-станція з розеткою живлення

 

Док-станція для модульної розважальної системи для задніх пасажирів, вкомплектована розеткою для живлення програвачів DVD-дисків. Можна використовувати як тримач для iPad.

PZ462-00211-00

Подвійна док-станція з розеткою живлення

Детальніше
Закрити
Подвійна док-станція з розеткою живлення

 

Док-станція для модульної розважальної системи для задніх пасажирів, вкомплектована розеткою для живлення програвачів DVD-дисків. Можна використовувати як тримач для iPad.

PZ462-00212-00

Автомобільний холодильник вузький

Детальніше
Закрити
Автомобільний холодильник вузький

 

Холодильник легко вміщається у багажник та живиться від наявної у ньому розетки на 12 В. Може працювати в режимі охолодження або підігріву продуктів.
До комплекту додається ремінь на плече та силовий кабель для підключення до розетки в автомобілі.

PZ00606001

Складна велосипедна сумка

Детальніше
Закрити
Складна велосипедна сумка

 

 

PW96202003

Чохол для шин

Детальніше
Закрити
Чохол для шин

 

 

PW45800001

Чохол поперечин даху

Детальніше
Закрити
Чохол поперечин даху

 

 

PW30600001

Багажна сітка горизонтальна

Детальніше
Закрити
Багажна сітка горизонтальна

 

Міцна нейлонова сітка чорного кольору допоможе втримати речі у багажнику. Сітка надійно кріпиться за гачки, які наявні у багажнику.

PZ472E8342ZA

Вертикальна сітка кріплення вантажу

Детальніше
Закрити
Вертикальна сітка кріплення вантажу

 

 

PZ472X2340ZA

Органайзер

Детальніше
Закрити
Органайзер

 

 

PW241-00000

Решітка багажника для собаки

Детальніше
Закрити
Решітка багажника для собаки

 

 

PZ483-X2123-00

Решітка багажника для собаки (розподілювач багажника)

Детальніше
Закрити
Решітка багажника для собаки (розподілювач багажника)

 

 

PZ483-X2124-00

Вішалка для одягу (встановлюється в ДОК-станцію розважальної системи задніх пасажирів)

Детальніше
Закрити
Вішалка для одягу (встановлюється в ДОК-станцію розважальної системи задніх пасажирів)

 

 

PZ4620020000

Підігрів передніх сидінь

Детальніше
Закрити
Підігрів передніх сидінь

 

 

PZ457X031400

Засіб для захисту тканинних поверхонь салону автомобіля Toyota ProTect

Детальніше
Закрити
Засіб для захисту тканинних поверхонь салону автомобіля Toyota ProTect

 

 

0887680001

Преміум чорний / бежевий шкіряний комплект з поперечним зшиванням та тисненням RAV4

Детальніше
Закрити
Преміум чорний / бежевий шкіряний комплект з поперечним зшиванням та тисненням RAV4

 

 

PW2200R101C5

Чорний шкіряний чохол з тисненням RAV4

Детальніше
Закрити
Чорний шкіряний чохол з тисненням RAV4

 

 

PW2200R101C2

Чохол для ключа

Детальніше
Закрити
Чохол для ключа

 

 

PW03100001

Переваги повноприводного
автомобіля

 

Спортивний режим
Для по-справжньому захоплюючої їзди задійте спортивний режим! Реакцію педалі газу, роботу КПП, розподіл крутного моменту та відчуття на кермі буде змінено, щоб якомога точніше відповідати на дії водія.

 

Повний привод
За звичайних умов для руху задіюються лише передні колеса, але на слизькій або рихлій поверхні система в автоматичному режимі на постійній основі розподіляє крутний момент між передніми та задніми мостами, щоб поліпшити зчеплення.

 

Передня та задня підвіска
Підвіску оновленого RAV4 було модернізовано, щоб покращити комфортабельність салону, керованість, стійкість та позашляхові можливості. Попереду застосовано стійки Макферсона, а позаду — торсійну балку.

  

 

Виправлення заносу
Для того, щоб виправити занос, тобто стан, коли зміщується задня частина автомобіля, на повноприводному RAV4 задіюється система IDDS. Вона передає більше крутного моменту на передні колеса та регулює силу тяги, щоб стабілізувати автомобіль.

 

Виправлення зносу
Система IDDS попереджає знос передньої осі автомобіля. Вона подає більше крутного моменту на задні колеса та забезпечує корегуючу дію на кермі, щоб допомогти водієві утриматися на траекторії руху, одночасно збільшуючи швидкість.

  
  

Додатково про RAV4

 
 
Новий гібридний кросовер Toyota Rav4 Hybrid на «GO HYBRID DAY»

17 вересня 2016 року у гольф-клубі «GolfStream» відбувся «GO Hybrid Day» – особливий захід у форматі сімейного свята, присвячений знайомству із гібридними технологіями Toyota
 
Відкрито попередній прийом замовлень на популярний кросовер RAV4 Hybrid

В офіційній дилерській мережі Toyota в Україні вже відкрито попередній прийом замовлень на популярний кросовер RAV4 Hybrid − інновацію гібридних технологій від Toyota.
 

Настала ера нового Toyota RAV4. Вже в Україні
В офіційній дилерській мережі Toyota в Україні вже можна придбати новий Toyota RAV4 — законодавець сегмента компактних кросоверів, що вже підкорив серця понад 6 млн автовласників у 170 країнах світу.

 
Відкрито попередній прийом замовлень на новий Toyota RAV4

В офіційній дилерській мережі Toyota в Україні вже відкрито попередній прийом замовлень на новий Toyota RAV4 — легендарний кросовер, що підкорив серця мільйонів автовласників у всьому світі.
 
 
Історія RAV4

1989 року на Токійській автомобільній виставці компанія «Тойота» представила новий концептуальний автомобіль, що відкрив історію повноприводного автомобіля для активного відпочинку — Toyota RAV4.
 
Toyota RAV4 2014 року в наявності в Україні

Компактний кросовер Toyota, що цього року святкує своє 20-річчя, тепер на ринку України представлений з 2,2-літровим дизельним двигуном.
 
Toyota Corolla та Toyota RAV4 були відзначені нагородами за результатами акції «Автомобіль року в Україні — 2014»

Toyota Corolla став переможцем в номінації «Компактний клас», а Toyota RAV4 — в номінації «Компактний SUV».
 
Toyota RAV4 святкує 20-річчя
Перше покоління RAV4 було представлено у 1994 р. У цьому році автомобіль святкує своє 20-річчя.