Програма Toyota Plus

Пропонуємо до Вашої уваги програму продажу автомобілів Toyota з пробігом Toyota Plus.
Вказана програма має на меті надати при купівлі автомобілів Toyota з пробігом той самий приємний та неповторний досвід, як при купівлі нового автомобіля.

Кожен автомобіль за програмою Toyota Plus підлягає перевірці згідно з високими стандартами Toyota Plus і продавці таких автомобілів настільки впевнені в них, що надають постгарантійну підтримку згідно з умовами Програми постгарантійної підтримки «Toyota Plus» для автомобілів з бензиновими/дизельними двигунами на період до 12 місяців або 20 000 км. пробігу* з моменту придбання, а для автомобілів з гібридною силовою установкою: до 24 місяців або 40 000 км. пробігу* з моменту придбання. Toyota Plus – програма продажу перевірених автомобілів з пробігом, що пропонує клієнту впевненість та спокій на кожному етапі покупки.

*- в залежності від того, що наступить раніше

Переваги автомобілів з пробігом за програмою Toyota Plus


Авто з бензиновим двигуномГібридні авто


Постгарантійна підтримка

Постгарантійна підтримка

Почувайтеся впевнено, купуючи авто з пробігом за програмою TOYOTA PLUS, адже на ці автомобілі поширюється програма постгарантійної підтримки до 12 місяців, опис якої наведено в Умовах програми постагарантійної підптримки (буклеті).

Перевірений пробіг

Перевірений пробіг

Всі автомобілі за програмою TOYOTA PLUS мають перевірені показники одометра згідно із данними сервісної історії обслуговування на авторизованих сервісних станціях Toyota.

Допомога в дорозі

Допомога в дорозі

Вільно плануйте свої подорожі, оскільки на авто з пробігом за програмою TOYOTA PLUS діє пакет послуг допомоги в дорозі Toyota Assistance Plus.

Прозора історія

Прозора історія

Всі автомобілі за програмою TOYOTA PLUS мають прозору сервісну історію обслуговування на авторизованих сервісних станціях Toyota.

Технічна перевірка

Технічна перевірка

Будьте впевнені, що Ваш автомобіль відповідає стандартам безпеки та надійності, адже він пройшов технічну перевірку згідно 105 пунктів на авторизованому сервісі Toyota та готовий до експлуатації.

Кредит та страхування

Кредит та страхування

На всі автомобілі за програмою TOYOTA PLUS доступні пропозиції по кредитуванню та страхуванню від компаній-партнерів.

Якщо виникли запитання по програмі Toyota Plus - телефонуйте за номером гарячої лінії 0 800 302 10 1

НОВИНИ

  • Новий дизайн і комфорт: Toyota розпочинає продажі в Україні RAV4 2022 року
  • Подовжена гарантія до 10 років від TOYOTA
  • Автомобіль твоєї мрії – 2022
    Розпочався Десятий національний конкурс дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії – 2022»
  • Toyota представляє RAV4 Adventure
    позашляхову версію кросовера для подорожей будь-де